KROVY A STŘECHY
DŘEVOSTAVBY
STAVBY
STAVEBNÍ ŘEZIVO

KROVY A STŘECHY, TESAŘSKÉ PRÁCE

Při výrobě krovů používáme především kvalitní a odborně ošetřené řezivo jednak vlastní výroby nebo v případě konkrétního požadavku zakazníka i různé lepené profily. V nabídce služeb naší společnosti je i zpracování projektu konstrukce krovu nebo jiných tesařských konstrukcí pomocí PC softwaru SEMA (CAD 2D/3D prostorová vizualizace), součástí projektu jsou i dílenské výkresy všech prvků v konstrukci včetně klasických tesařských spojů. V případě potřeby jsme schopni zajistit i přesnou výrobu jednotlivých prvků v konstrukci i kompletně hoblovaných na automatizované CNC dřevoobráběcí lince Hundegger K2i. Preferujeme dodávku této stavebnice s velmi rychlou montáží.

Celková nabídka našich služeb :

  • konzultace technického řešení konstrukce krovu
  • zaměření skutečného stavu stavby
  • počítačové zpracování projektu krovu (software SEMA -CAD 2D/3D animace) , případně celé střechy
  • specifikace všech prvků dodávky včetně dílenské dokumentace, použití technologie klasických tesařských spojů (rybina,čep,dlab atd.)
  • dílenská výroba krovů - krovy jako stavebnice
  • příprava montážních plánů
  • rychlá a jednoduchá montáž krovu na stavbě

 Správné a efektivní řešení již ve fázi zpracování projektu

Vypracování prováděcí dokumentace krovu pomocí odborného konstrukčního programu pro navrhování tesařských konstrukcí SEMA s detailním výpisem použitého materiálu (podklad pro následné sestavení přesného položkového rozpočtu) nabízíme především různým projekčním a architektonickým kancelářím , stavebním i odborným tesařským firmám.

KOMPLETNÍ  STŘEŠNÍ  KONSTRUKCE

Naše společnost se rovněž zaměřuje na realizaci kompletních střech včetně montáže střešní krytiny a klempířských konstrukcí. Mezi naše reference patří kompletní realizace střech od rodinných domů až po náročné střechy i velkého rozsahu především na objektech občanského a bytového charakteru.

Více viz. naše reference.

Naším partnerem pro ucelené dodávky střešních konstrukcí a klempířských prvků je společnost DEKTRADE a.s. prodejní středisko Děčín , Folknářská ul., areál ARMEX HOLDING a.s.

 zpracujeme ZDARMA nabídku na Váš krov a střechu !!!