KROVY A STŘECHY
DŘEVOSTAVBY
STAVBY
STAVEBNÍ ŘEZIVO

STAVEBNÍ   ŘEZIVO 

Provádíme pořez kulatiny. Z důvodu zachování vysoké kvality námi dodávaného řeziva a z důvodu zvýšení výrobní kapacity jsme provedli obměnu technologického vybavení. V prosinci 2007 jsme uvedli do provozu novou pásovou pilu a pro zrychlení manipulace s kulatinou i s hotovými výrobky jsme zakoupili traktor New Holland s lesní nástavbou.

Dodáváme široký sortiment stavebního řeziva – hranoly, fošny, prkna, latě. Disponujeme novou moderní technologií, která nám umožňuje řezat prvky až do 14 m délky, do průměru kulatiny 80 cm. Uvedený sortiment se dodává v přírodním i impregnovaném stavu.

- HRANOLY

- FOŠNY

- PRKNA

- LATĚ

Od roku 2004 disponujeme certifikátem pro výrobu impregnovaných konstrukčních prvků z masivního dřeva vydaný Zkušebním a vývojovým dřevařským ústavem v Praze a pravidelně dochází ke kontrole dodržování kvality vyráběného sortimentu.

OCHRANNÁ IMPREGNACE

Provádíme profesionální ochranu řeziva máčením v impregnačním ochranném prostředku KATRID BETA zelené barvy. Tato impregnace působí proti dřevokaznému hmyzu, plísním a houbám. Tento prostředek je ekologicky nezávadný a je vodou ředitelný.

Disponujeme impregnační máčecí vanou s automatickým zařízením s časovým spínačem regulující normovou dobu ponoru a zpětné vyzvednutí výrobků – předepsaná min. délka procesu je 35 minut. Naše zařízení umožňuje impregnaci prvků do 10 m délky.

SLUŽBY

- impregnace

- hoblování

- sušení

- doprava dodávaného řeziva nebo stavebnice na místo určení

- těžba kulatiny , kácení stromů a křovin